Novinky

srpen

14 Srpen 2013 Pomalu se blíží konec letních prázdnin. Produkty s pupalkovým olejem Vašemu tělu doplní potřebné živiny.....

červenec

22 Červenec 2013 Hurá je tu léto! Pečujte o svou, v tomto čase namáhanou, pleť a používejte kosmetické přípravky Signatoure od Magistr Doskar.

červen

31 Květen 2013 A blíží se léto.... Při sportu se nám unaví naše svaly a klouby. A proto sáhněte po bylinné masti MAGISTER DOSKAR pro cyklisty nebo golfisty! :-)

květen

08 Květen 2013 Po dlouhém chladnu, je tu konečně sluníčko. Proto si pořiďte Železo-PLUS s vitamíny a kyselinou listovou na podporu Vašeho organismu...

duben

03 Duben 2013 Máme zde jaro i když letos se nám tak trochu opozdilo.... Užívejte vitamíny a posilněte si imunitní systém s produkty s pupalkovým olejem...

Březen

03 Březen 2013 Začínáme se těšit na blížící se jaro...Doporučujeme pročistit si organizmus po dlouhé zimě tabletami produktu z listů olivovníku.

Březen

03 Březen 2013 Začínáme se těšit na blížící se jaro...Doporučujeme pročistit si organizmus po dlouhé zimě tabletami produktu z listů olivovníku.

únor

01 Únor 2013

Je doba zimních sportů, bruslení, lyžování a pod. Proto je dobré v tomto čase podpořit Vaše namáhané klouby "Kloubní výživou" MAGISTR DOSKAR , která obsahuje nejen glukosamin chondroitin, ale i velice tělu prospěšný rybí tuk. Hurá na hory! 

Rok 2013

08 Leden 2013 Zdravíme v roce 2013 a přejeme hodně zdraví. K posílení Vaší imunity doporučujeme olej z Černuchy, který je možné si zakoupit na našich stránkách.

Zimní období

01 Prosinec 2012 V zimním období doporučujeme pro zahřátí promrzlých chodidel používat  "Koňskou mast" Mgr. Doskar, která obsahuje devatero bylin, ty nejen uleví od únavy svalů a kloubů našeho těla, ale zároveň v chladném období dobře prokrvuje promrzlé končetiny. Vyzkoušejte!

Podzimní akce

15 Listopad 2012

Nastalo podzimní období, zakupte si pro zvýšení Vaší imunity "Pupalkový olej s mateří kašičkou"....

Kosmetika SigNatur

26 Duben 2011 Přivítejte jaro s novými kosmetickými přípravky SigNatur! Rozšířili jsme sortiment námi nabízených produktů o péči o pleť. Podívejte se a vyberte si z naší nabídky.

Veselé Velikonoce!

21 Duben 2011  Děkujeme za vaši přízeň a přejeme Vám veselé Velikonoce!

Jarní povzbuzení

13 Březen 2011 Venku se nám začíná pomalu oteplovat a tak, někteří z nás můžou na sobě pociťovat jarní únavu. Zkuste proto začít užívat pravidelně Guaranu, která pozitivně působí proti únavě a vyčerpání. Načerpejte nové síly, aby Vás změna času neskolila.

Imunitní systém - Olej z černuchy

11 Únor 2011 Váš imunitní systém dostává v zimním období zabrat, proto jej podpořte pravidelným užíváním kapslí Oleje z černuchy.
Kapsle obsahují vitamín E. Ten patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a v organismu slouží jako důležitý antioxidant, který chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Vitamín E pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí i jako prevence proti nádorovému bujení. 
Nedostatek vitamínu E je často spojen s poruchami vstřebávání nebo distribuce tuků, jako je chronická steatorrhea, abetalipoproteinemie nebo cystická fibróza, nebo u pacientů po resekci střeva. Může se projevit jako neurologické potíže, snížení obranyschopnosti nebo poruchou funkce gonád, což může vést až k neplodnosti.
Naše balení Vám vystačí na více jak dvouměsíční užívání.

Kloubní výživa

04 Únor 2011 Nejčastější příčinou bolesti kolenních kloubů je osteoartróza, která souvisí s opotřebováním chrupavky v kloubu. Při léčení osteoartrózy mohou mít léky vedlejší účinky jako: bolest žaludku, zvýšený krevní tlak či nevolnost. Mezi nefarmakologické postupy patří snížení váhy, fyzioterapie, rehabilitace, ale také správný pohyb. Farmakologická léčba se soustřeďuje především na potlačení bolesti a také k „výživě“ kloubů – k tomuto účelu se používají léčiva s chondroprotektivním účinkem. Léčbu lze podpořit užíváním doplňků stravy. Doplňky stravy nám pomáhají při výživě kloubů zevnitř a je nutná jejich pravidelná konzumace. Vyzkoušejte proto naši Kloubní výživu z čisté přírody od rakouského výrobce Magister Doskar. Za cenu 679,- Kč získáte balení, které Vám vydrží na tři měsíce. Podpořte Vaše klouby a užívejte si naplno radost z pohybu!

Koňská mast

20 Leden 2011 Vyzkoušejte naši Koňskou mast složenou ze směsi 7 bylinných extraktů a silic, o kterých je známo, že pomáhají při potížích spojených s revmatickými stavy, bolestí svalů, kloubů, páteře a při ischiatických obtížích.

PF 2011

01 Leden 2011  Přejeme Vám mnoho úspěchů a zdraví v Novém roce 2011!

Vítejte v našem e-shopu

06 Prosinec 2010 Udělejte radost Vašemu tělu a nadělte sobě nebo Vašim blízkým pod stromeček dárek z čisté přírody.
Přejeme Vám příjemný a ničím nerušený nákup.

   

Novinky

14 Srpen 2013 Pomalu se blíží konec letních prázdnin. Produkty s pupalkovým olejem Vašemu tělu doplní potřebné živiny.....

zobrazit všechny ›